Sea Life Long Beach Hotel

Sea Life Long Beach Hotel Kıbrıs Bafra bölgesinde bulunmaktadır. Ercan Havalimanına 60 km, Mağusa’ya 18 km uzaklıkta olup denize olan mesafesi 500 metredir. Tesisin plajında şemsiye, şezlong ve havlu servisi ücretsiz olarak verilmektedir. Tesis 55 oda ile birlikte 120 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Tesiste 30 adet ikiz yataklı oda, 17 adet çift kişilik yatalı oda, 6 adet geçişli aile odası ve 2 adette engelli odası bulunmaktadır.

Sea Life Long Beach Hotel

Sea Life Long Beach Hotel Hizmet ve Olanakları Sizlere Eşsiz Bir Tatil Sunuyor

Tesis oda kahvaltı ve yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Oda kahvaltı konseptinde sabah kahvaltısı ücretsiz olarak verilmektedir. Alınan tüm içecekler ve bu saat dilimi dışındaki yiyecekler ücretli olarak sunulmaktadır. Yarım pansiyon konseptinde sunulan hizmetlerde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği belirlenen saatler arasında ücretsiz olup bunun dışında alınan yiyecek ve içecekler ücretlidir. Yiyecek alternatifi olarak tesisin sunmuş olduğu yerel ve Avrupa mutfaklarının yanında, vejetaryen misafirler için sunulan ayrı bir menü ve detoks gibi diyet programı uygulayan misafirler için de yine  otelde ayrı bir menü programı uygulanmaktadır.

Sea Life Long Beach Hotel - restoran

Tesis Sağlık Hizmetleri ile İlgi Çekmektedir

Sea Life Long Beach Hotel içerisinde barındırdığı sağlık merkezi ile dikkat çeken önemli tesislerden biridir. Verilen hizmetlerin başında terapi, yüz bakımları, masaj, ayurveda tedavisi gelmektedir. Tesiste uygulanan terapi kısmında aromaterapi ve yoga uygulaması gibi çeşitli Hint yağları ve İsviçre kozmetik ürünleri ile rahatlatıcı tedaviler uygulanmaktadır. Yüz bakımlarında klasik cilt bakımlarının yanı sıra, nemlendirme tedavileri, yaşlanma karşıtı ürün uygulamaları, vitamin uygulamaları ve İsviçre kozmetik ürünleri ile uygulanabilen tüm bakımlar müşterilere sunulmaktadır. Masaj kısmında uygulanan masaj çeşitlerinin fazlalığı da oldukça dikkat çekicidir.

Sea Life Long Beach Hotel - ayurveda tedavisi

Klasik masajlar, aromaterapi ürünleri ile uygulanan masajlar, spora yönelik masaj uygulamaları, sırt ve selülit masajları bunlar arasında en dikkat çekenlerdir. Ayurveda tedavisi tesisin en dikkat çekici sağlık hizmetleri arasında yer almaktadır. Sıcak susam yağının vücuda dökülmesi ile uygulanan bir masaj türü olduğu gibi vücuda faydaları oldukça fazla olan bir tedavi ve masaj yöntemidir. Bağışıklık sistemini güçlendirme, eklem ve dokuları güçlendirme, sinir ve organlarda rahatlama gibi vücudun birçok bölgesinde tedavi ve rahatlama sağlayan en dikkat çekici tedavi ve rahatlama yöntemlerinden biridir.

Cevap bırakın