Oscar Resort Hotel

Kıbrıs Girne’de 35 bin metre karelik bir alanda hizmet veren Oscar Resort Hotel, Girne şehir merkezine 1,5 km mesafede bulunduğundan konumu itibariyle ulaşım açısından oldukça rahattır. Ayrıca Ercan Havalimanına 35 km, Lefkoşa merkeze ise 27 km’lik bir mesafede bulunmaktadır. Hem Girne sokaklarını gezmek hem de tarihi yerleri ziyaret etmek isterseniz Oscar Resort Hotel Girne şehir merkezine ücretsiz ulaşım imkanı sağlamaktadır. Bu sayede hem otelde tatil keyfini çıkarabilir hem de kendinizi Girne’nin tarihi atmosferine bırakabilirsiniz. Sunduğu birçok ek hizmet ile müşterilerine doyumsuz bir tatil deneyimi yaşatmayı hedefleyen Oscar Resort Hotel ile siz de güzel bir tatil planlanmak istiyorsanız hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Oscar Resort Hotel - deniz

Oscar Resort Hotel Oda Tipleri

Farklı birçok oda tipine sahip olan Oscar Resort Hotel toplamda 254 odası ile hizmet vermektedir. Bu odalardan en uygununu seçmek kimi zaman zor olabilir. Otel odalarının yapısını iyi anlamak çözüm yolu olacaktır. Oda tiplerinden bahsedecek olursak sırasıyla kara manzaralı, deniz manzaralı, süit, kral dairesi gibi odaların olduğu göze çarpacaktır. Bu odaların kalitesi farklı olmaktadır. Aynı zamanda oda içerisinde yer alan hizmetler ve mobilyalar da oda tiplerine göre değişiyor. Fakat değişmeyen tek şey otelin sunduğu kaliteli hizmetlerdir. Oda fark etmeksizin herkes eğlenceli aktivitelerden faydalanabilmektedir.

Oscar Resort Hotel - oda

Oscar Resort Hotel’in Avantajlarla Dolu Dünyası

Denize sıfır mesafede bulunan Oscar Resort Hotel 30 metrelik kum havuzu ile tüm eğlence sevenlerin keyifli vakitler geçirmesine olanak sağlamaktadır. Kıbrıs’ya bir ilki gerçekleştirerek dalgalı bir havuza sahip olan otelde eğlenceli bir havuz keyfi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra su kaydırağı, açık yüzme havuzu, eğlenceli casino alanı, su sporları, spa, masa tenisi, sauna, şok havuzu ve bilardo gibi oyun alanları da mevcuttur. Çocuk dostu olarak faaliyet gösteren Oscar Resort Hotel, özellikle 4-12 yaş aralığındaki çocuklarınız için; çocuk oyun alanları, çocuk havuzu, çocuk bahçesi gibi etkinliklerle dolu sahaya da yer vermektedir. Pek çok aktivitenin yapıldığı bu otelde, özellikle yaz sezonunda animasyonlar ve sıklıkla düzenlenen canlı müzik etkinlikleri vardır.

Oscar Resort Hotel - sauna

Oscar Resort Hotel’i tercih eden misafirler için pek çok olanak sunulmuştur. Örneğin yarım pansiyon konseptinde olan bu otel, sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini ücretsiz uygulamaya sokmasıyla müşteri kitlesini genişletmiştir. Diğer zaman dilimlerindeki bazı yiyecek ve içecekler ücrete tabi tutulmaktadır. Ücretsiz pek çok hizmetleriyle güzel intibalar bırakan otel özellikle, yabancı müşterileri için bulundurduğu döviz bozdurma bürosu, lobide vakit geçirmek isteyen müşterileri için ücretsiz internet, şehir turu atmak isteyenlere servis imkanı, otopark hizmeti, havuz, amfi tiyatro ve resepsiyon hizmeti ile geniş kitlelere hitap edebilmektedir.

Cevap bırakın