Oasis Hotel Girne

Girne’nin muhteşem doğa manzarası ve deniziyle baş başa kalmak ve tatil keyfini eğlenceli bir şekilde çıkarmak isteyenler için en avantajlı otel seçenekleri arasında Oasis Hotel yer alıyor. Otel, Ercan Havalimanına ve şehir merkezine yakın olduğundan sürekli gidip gelebileceğiniz servis imkanı bulunuyor. Ayrıca otelde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, restoran, kafeterya gibi seçenekler de bulunduğundan ihtiyaçlarınızı karşılamak için başka bir yere ihtiyaç duymayacaksınız. Kaliteli ve geniş odaları ve havuza yakınlığı sayesinde tatil keyfinin en güzel şekilde yaşanmasına yardımcı olan bu otelde, aradığınızı bulacak ve tatil dönüşü kendinizi rahatlamış bir şekilde hissedeceksiniz.

Oasis Hotel Girne - restoran

Oasis Hotel Girne ile Konforlu Tatil

En konforlu odalarda en güzel günleri yaşamak isteyenler için 7/24 hizmet veren Oasis Hotel sayesinde konforun keyfini yaşayacaksınız. Otelde sunulan kablosuz internet ve klima gibi hizmetler sayesinde hem eğlenecek hem de sıcaklığın farkına varmayacaksınız. Güler yüzlü servis çalışanları ile dört dörtlük hizmet sunan otel, Girne’nin en çok tercih edilen otelleri arasında bulunuyor. Ayrıca otel çok geniş olduğundan düğün, sünnet ve balayı gibi etkinliklerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Siz de en konforlu odalarda unutamayacağınız bir tatil keyfi yaşamak istiyorsanız bu oteli tercih edebilirsiniz.

Oasis Hotel Girne - teras cafe

Oasis Hotel Girne ile Ekonomik Tatil

Oasis Hotel her bütçeye uygun olduğundan ve fazla masraf yapma zorunluluğu bulundurmadığından tatil yapmak isteyenler için en ideal oteller arasında yer alıyor. Otelde gece gündüz eğlenebileceğiniz imkanlar bulunuyor. Bu sayede ister gece ister gündüz eğlenerek tatilinizi en güzel şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca otelin sunmuş olduğu erken rezervasyon hizmeti sayesinde kendinize uygun odaları erkenden ayırmak için rezervasyon hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ekonomik oteller arasında yer alan Oasis Hotel ile sizde tatilinizin en uygun fiyatlarla yapabilirsiniz.

Oasis Hotel Girne - restaurant

Cevap bırakın