Güzelyurt Gece Hayatı

Kıbrıs’ın popüler gezi destinasyonlarından biri olan Güzelyurt daha çok tarihi güzellikleri ile ön plana çıkıyor zira Kıbrıs’ın önemli tarihi mekânlarının azımsanamayacak denli çoğu Güzelyurt’ta bulunuyor.  Bu sebeple Kıbrıs tatil planlarında gezilecek yerler arasına kolayca giren Güzelyurt’a gittiğinizde konaklamayı planlıyorsanız ve gece de Güzelyurt gece hayatına göz atıp farklı anlar yaşamayı düşünüyorsanız neler yapabileceğiniz sorusunun yanıtı yazımızda sizi bekliyor.

Güzelyurt’ta geceler daha çok pub ve kulüplerde yaşanıyor

Güzelyurt gece hayatı daha çok pub ve kulüplerde geçiyor. Erken saatte ve daha sakin ortamlarda eğlenmek için publar ideal birer alternatif. Publar ayrıca samimi bir eğlence için de tercih edilebilecek adresler. Daha hareketli zaman geçirmek, çılgınca eğlenmek ve tabi ki dans etmek isteyenlerin tercihi ise gece kulüpleri oluyor. Hatta erken saatte publara gidip ilerleyen saatlerde kulüplere de geçebilmek mümkün.

En ünlü Güzelyurt gece mekanları

Kıbrıs’ın hemen her yerinde olduğu gibi Güzelyurt’ta da dans şovları izleyebileceğiniz kulüpler yer alıyor ve Bling Gece Kulübü de bu mekânların en popülerlerinden biri. 12 kadın dansçının canlı şovları ile unutulmaz anlar yaşayacağınız Bling Gece Kulübü’nde emin olun çok eğleneceksiniz.

Kasabanın diğer popüler gece kulübü ise Five Star Gece Kulübü. Diğer bir kulüpse Kıbrıs İros Gece Kulübü

Güzelyurt gece kulüpleri daha çok Güzelyurt merkez, Yeşilyurt, Gemi Konağı ve Kalkanlı bölgelerinde yoğunlaşmış durumda. Buralardaki kulüplerin bir kısmı erken kapanırken bir kısmı ise sabaha dek eğlenme olanağı sunuyor. Size önerimiz eğer Güzelyurt’ta kalmayı planlıyorsanız gecenizin en azından bir kısmını kendine has eğlence anlayışı ile ön plana çıkan bu pub ve kulüplerde geçirerek Kıbrıs eğlence hayatının tadına bakmanız ve evinize neşe dolu anılarla dönmeniz.

Cevap bırakın