Avantajlı Kıbrıs Otelleri

Avantajlı Kıbrıs Otelleri

Avantajlı Kıbrıs Otelleri Konumu gereği Kıbrıs Akdeniz insanın her daim dikkatini çekmiştir. Tarih boyunca gezginlerin gezi rehberlerinde yer almıştır. Akdeniz ikliminin ve doğasının bütün güzellikleri bu adada toplanmıştır. Akdeniz’de bir gezi rotası planlıyorsanız muhakkak gezilecek ve görülecek yerlerin başında Kıbrıs gelir. Akdeniz mutfağının en lezzetli sunumlarını bulabileceğiniz Kıbrıs’ta, ister yaz aylarında denizinin, kumsalının ve ihtişamlı eğlence hayatının Keyfini çıkarın ister kış aylarında kültürel ve tarihsel bir gezinin keyfini çıkarın. Kıbrıs yılın her ayı bir tatilden beklediğiniz her şeyi size sunacaktır. Türkiye’den gelen tatilciler için Kıbrıs’ta vize yoktur. Bu sebepten çok rahat ve hızlı bir tatil planı oluşturabilirsiniz.

Denizi, Kumu ve Kıbrıs Otelleri

Altın renginde olan kumsalların bulunduğu başlıca sahilleri sıralayalım. İlk sırada Gazimağusa bulunan Konnos Koyu ve Nissi Plajıdır. Tarihi doğal mağaraları ve plajlardaki aktiviteleri ilginizi çekeceğine eminiz. Girne’de bulunan Escape Plajı eğlence istiyorsanız gitmeniz gerek bir yerdir. Müzik, spor aktiviteleri, dans, su aracı kiralama yerleri ve güzel kafeler bulunan bir yerdir. Girne’de bulunan Lara Beach de sakinlik arıyorsanız tam size göre bir yerdir. Gerek yurt içi gerek yurt dışı çok sayıda turistin tatil olarak seçtiği ada olan Kıbrıs çok sayıda eğlence yerleri kumarhaneleriyle oldukça canlı bir yerleşim yeridir. Yerel halkında genellikle turizm ve eğitim sektörünün ağırlıklı olarak  faydalandığı ada olan Kıbrıs yılın her zamanı ilgi odağı olmayı başarmıştır. Akdeniz’de bulunan bu adada çok sayıda beş yıldızlı Kıbrıs otelleri bulundurmakta bu konuda çok sayıda seçenek sunmaktadır. Her bütçeye uygun imkan bulunduran Kıbrıs otellerine yılın belirli dönemlerinde rezervasyon yaptırarak güzel bir tatil dönemi geçirebilirsiniz. Uzun sahilleri ve plajlarıyla birçok doğa güzelliklerine sahip olan bu yerleşim yeri temmuz ve ağustos aylarında çok sıcak ve kurak geçmektedir.

Özellikle deniz tatili yapmayı planlıyorsanız yılın mayıs ve haziran aylarını tercih edebilirsiniz.  Sadece deniz tatili plajları değil bir çok aktiviteyi geçireceğiniz bu adada kumarhaneler, festivaller ve eğlence mekanlarıyla, festivalleriyle harika bir tatil geçirebilirsiniz. Birden fazla kültürün, inanç sistemlerinin bulunduğu Kıbrıs’ta farklı mutfak lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz.

Cevap bırakın