Acapulco Resort & Convention & Spa

Acapulco Resort Convention SPA Kuzey Kıbrıs otelleri içerisinde standartları açısından tercih edilen otellerden biridir. Burada tatil keyfi doyasıya yaşanır. Gerek iş gerek tatil amaçlı 5 yıldızlı bir zaman yaşamak mümkündür. Acapulco Resort Convention SPA yeşil ve mavinin eşsiz birleşimi ile büyük bir alana hitap eden bir konumdadır. Kendine ait özel bir kum sahili bulunmaktadır. Girne de bulunan otel en temiz sahil farkını da misafirlerine veren özelliktedir.

Acapulco Resort Convention SPA

Acapulco Resort Convention SPA Ercan havalimanına sadece 20 dk. uzaklıktadır. Girne’nin simgeleri Girne Kalesi, Batık Gemi Müzesi, Karmi Manastırı’na sadece 15 dk. uzaklıktadır. Otel sadece yetişkinlere değil çocuklara da hitap etmeyi misyon edinmiştir. Bir çocuk ve tatil eşittir aqua parktır. Burada da 24 adet kaydırağı kapsayan Aqua Park fark yaratır. Otelde villa tipi, otel odaları ve Pine Court odaları ile 847 odaya sahip bir oteldir. Otel odalarında seçenekler deniz ve kara manzaralıdır. Oda içinde tüm konfor el altındadır.

Acapulco Resort Convention SPA Lezzet Durakları

Otel bünyesinde Akdeniz mutfağı hakim olmakla beraber Türk Mutfağı da mevcuttur. En güzel yemekler eşliğinde ve farklı tatlar tatmanın ayrıcalığı ile restoranları konuklarının hizmetindedir.

Acapulco Resort Convention SPA - restoran

Acapulco Resort Convention SPA Etkinlikler

Otelin uzun ve geniş bir kumsalı vardır. Kumsal plajı ve geniş yeşil alanlarında her türlü aktiviteye açık bir yerleşim yapılmıştır. Su sporları, tenis, basketbol, plaj voleybolu, masa tenisi ve dart oyunları ile gün için de keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bünyesindeki animasyon personeli gerek yetişkin gerekse çocuklar üzerinde ilgi çekici programlar hazırlayarak hizmet sunarlar.

Acapulco Resort Convention SPA - apua park

Otel bünyesinde çocuklar için mini club, mini disco, aqua park, lunapark, çocuk havuzu alanlarının dışında terapi sevenler için de çeşitli seçenekleri ile spa hizmeti bulunmaktadır. Uzak Doğu masajları, cilt bakımları, özel cilt bakımları, Türk Hamamı farkı görülmeye değerdir. Kıbrıs denildiğinde kuşkusuz Casino konuşulmadan geçilemez. Burada da sıcak ve samimi bir ortamda şans denemek, eğlenmek adına bu renkli dünyanın yaşanması gerekir.

Cevap bırakın